• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FP7

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FP7. Jeżeli chcesz otworzyć plik FP7, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FP7

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FileMaker Pro Database Format FileMaker

Co to jest plik FP7?

Plik bazy danych utworzony przez FileMaker Pro wersje 7-11. Zapisuje dane za pomocą tabel i rekordów z każdym rekordem zawierającym jeden lub więcej pól. Mogą również zawierać formularze, wykresy i inne obiekty bazy danych. Służy do organizowania danych osobowych i firmowych.

FileMaker Pro 12 korzysta z nowszego formatu .FMP12 dla baz danych. Baza danych FP7 można uaktualnić do nowszego formatu po prostu otwierając je w programie FileMaker Pro 12, który automatycznie konwertuje je (i zapisuje w tym celu kopię zapasową pliku FP7). FileMaker Pro 5 i 6 używają rozszerzenia .FP5.

Jak otworzyć plik FP7?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FP7 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FP7 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FP7 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FP7

Inne problemy z plikiem FP7

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FP7 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FP7:

  • plik FP7 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FP7 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FP7 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik