• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FODP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FODP. Jeżeli chcesz otworzyć plik FODP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FODP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
OpenDocument Flat XML Presentation Format Oracle

Co to jest plik FODP?

Plik prezentacji zapisany w formacie OpenDocument, ale zapisywany przy użyciu płaskiego formatu XML zamiast kontenera .ZIP używanego w standardowych plikach .ODP. Ułatwia generowanie prezentacji automatycznych generacji i umożliwia prezentowanie prezentacji w edytorze tekstowym.

Jak otworzyć plik FODP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FODP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FODP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FODP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FODP

Inne problemy z plikiem FODP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FODP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FODP:

  • plik FODP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FODP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FODP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik