• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FOB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FOB. Jeżeli chcesz otworzyć plik FOB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FOB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Dynamics NAV (Navision) Attain Object Format Microsoft

Co to jest plik FOB?

Zawiera obiekty używane przez system Microsoft Dynamics NAV, program do zarządzania przedsiębiorstwem i analizy. Mogą zawierać tabele, formularze i inne obiekty, do których odwołuje się aplikacja. Może być dołączony do programu lub pobierany z firmy Microsoft, na przykład plik "devtool.Fob".

System Microsoft Dynamics NAV był poprzednio nazwany Microsoft Navision.

Jak otworzyć plik FOB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FOB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FOB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FOB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FOB

Inne problemy z plikiem FOB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FOB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FOB:

  • plik FOB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FOB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FOB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik