• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FO. Jeżeli chcesz otworzyć plik FO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
XSL-FO Form Format N/A

Co to jest plik FO?

Formatowanie obiektów Forma, która zapisuje dane w standardowym formacie XML. XSL-FO (zwany także XSL) to język znaczników definiujący sposób formatowania danych XML dla ekranu, drukowania lub innego typu nośników.

Ponieważ formularze XSL-FO wykorzystują standardowe formatowanie XML, dane wprowadzane do formularzy XSL-FO mogą być zintegrowane z dowolną bazą danych, która obsługuje XML. Dane mogą być gromadzone w trybie online lub offline, a formularze mogą obejmować funkcje zabezpieczeń i walidację formularzy.

XSL-FO oznacza "Extensible Language Stylesheet - Formatowanie obiektów".

Jak otworzyć plik FO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FO

Inne problemy z plikiem FO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FO:

  • plik FO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik