• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FNTA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FNTA. Jeżeli chcesz otworzyć plik FNTA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FNTA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Marathon 2 Aleph One Font Format Bungie Studios

Co to jest plik FNTA?

Plik czcionki używany przez Aleph One, silnik gier dla początkujących (FPS) stworzony dla Marathon 2: Durandal. Zawiera glyphs czcionek i definicje dla gry. Służy do dostosowywania tekstu wyświetlanego podczas rozgrywki.

Jak otworzyć plik FNTA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FNTA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FNTA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FNTA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FNTA

Inne problemy z plikiem FNTA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FNTA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FNTA:

  • plik FNTA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FNTA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FNTA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik