• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FND

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FND. Jeżeli chcesz otworzyć plik FND, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FND

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Explorer Saved Search Format Microsoft

Co to jest plik FND?

Zapisany plik wyszukiwania utworzony przez Windows 95, 98, 2000 i XP. Zapisuje kryteria wyszukiwania wpisane przy użyciu funkcji Znajdź system Windows. Służy do powtarzania wyszukiwania za pomocą zapisanych kryteriów wyszukiwania. Otwiera okno Eksploratora Windows z dopasowanymi plikami po dwukrotnym kliknięciu.

Windows Vista i Windows 7 korzystają z rozszerzenia .SEARCH-MS dla zapisanych wyszukiwań.

Jak otworzyć plik FND?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FND jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FND z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FND którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FND

Inne problemy z plikiem FND

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FND nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FND:

  • plik FND którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FND z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FND nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik