• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FNBK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FNBK. Jeżeli chcesz otworzyć plik FNBK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FNBK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Food Network Recipe Manager Recipe Data Format Nova Development

Co to jest plik FNBK?

Plik danych używany przez Food Network Recipe Manager, program służący do organizowania przepisów kulinarnych. Zawiera dane z przepisu dostarczone przez program. Używany jako plik pomocy dla aplikacji do przechowywania książek kucharskich.

Jak otworzyć plik FNBK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FNBK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FNBK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FNBK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FNBK

Inne problemy z plikiem FNBK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FNBK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FNBK:

  • plik FNBK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FNBK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FNBK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik