• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FMX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FMX. Jeżeli chcesz otworzyć plik FMX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FMX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FileMaker Pro Plug-in Format N/A

Co to jest plik FMX?

Plik FMX to wtyczka używana przez wersję FileMaker Pro dla systemu Windows, program bazodanowy. Zawiera informacje, które zwiększają możliwości oprogramowania FileMaker, takie jak automatyzacja pewnych funkcji.

Podczas instalowania dodatków plug-in do FileMaker Pro pliki FMX znajdują się w folderze "Extensions", który znajduje się w katalogu FileMaker:

Windows XP:

C: Documents_and_Settingsuser_nameLocalSettingsApplicationDataFileMakerFileMaker ProversionExtensions

Windows Vista, 7, 8 i 10:

C: usersuser_nameAppDataLocalFileMakerFileMakerProversionExtensions

Jeśli używasz wersji MacOS FileMaker Pro, wtyczki są zawarte w plikach .FMPLUGIN.

Jak otworzyć plik FMX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FMX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FMX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FMX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FMX

Inne problemy z plikiem FMX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FMX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FMX:

  • plik FMX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FMX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FMX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik