• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FMPSL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FMPSL. Jeżeli chcesz otworzyć plik FMPSL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FMPSL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FileMaker Pro Database Snapshot Format FileMaker

Co to jest plik FMPSL?

Plik migawki bazy danych utworzony przez program do tworzenia baz danych FileMaker Pro 12. Zapisuje stan bieżącego widoku bazy danych. Zawiera wybrane rekordy, układ graficzny i inne widoczne informacje. Często używane do wysyłania raportów.

Pliki FMPSL umożliwiają rekonstrukcję migawek w innej kopii FileMaker lub FileMaker Go, aplikacji dla użytkowników iPhone i iPad. Łącza Snapshot można utworzyć za pomocą FileMaker Pro i FileMaker Go. Aby utworzyć plik w programie FileMaker Pro, wybierz polecenie Plik & rarr. Zapisz / Wyślij rekordy jako & rarr. Zrzut Snapshot ....

Łącza Snapshot zostały wprowadzone w programie FileMaker Pro 11, które używa rozszerzenia .FPSL zamiast rozszerzenia FMPSL, który jest używany w wersji 12.

Jak otworzyć plik FMPSL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FMPSL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FMPSL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FMPSL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FMPSL

Inne problemy z plikiem FMPSL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FMPSL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FMPSL:

  • plik FMPSL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FMPSL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FMPSL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik