• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FMP12

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FMP12. Jeżeli chcesz otworzyć plik FMP12, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FMP12

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FileMaker Pro Database Format FileMaker

Co to jest plik FMP12?

Plik bazy danych utworzony przez FileMaker Pro 12, osobistego i biznesowego programu do tworzenia baz danych. Przechowuje strukturę bazy danych (tabele i pola) oraz rekordy, które wypełniają tabele. Mogą również zawierać formularze niestandardowe, raporty i inne obiekty bazy danych. Może zawierać motyw niestandardowy do personalizowania interfejsu.

Bazy danych FileMaker Pro mogą być używane do przechowywania kontaktów, inwentaryzacji firmy, danych projektu, faktur i innych informacji. Bazy danych mogą być udostępniane członkom zespołu za pośrednictwem sieci Web lub przy użyciu urządzeń iPhone i iPad z zainstalowaną aplikacją FileMaker Go.

Format FMP12 jest nowy w programie FileMaker Pro 12. Program FileMaker Pro 7-11 korzysta z rozszerzenia .FP7.

Jak otworzyć plik FMP12?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FMP12 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FMP12 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FMP12 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FMP12

Inne problemy z plikiem FMP12

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FMP12 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FMP12:

  • plik FMP12 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FMP12 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FMP12 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik