• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FML. Jeżeli chcesz otworzyć plik FML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WWE RAW Character Format THQ

Co to jest plik FML?

Plik danych, który przechowuje informacje o postaci w grze WWE RAW wrestling. Można modyfikować za pomocą edytora Hex w celu zmiany atrybutów postaci. Używany w połączeniu z plikiem .XPK w celu określenia cech każdej postaci.

Jak otworzyć plik FML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FML

Inne problemy z plikiem FML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FML:

  • plik FML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik