• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FMI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FMI. Jeżeli chcesz otworzyć plik FMI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FMI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FME Workbench Mapping Format Safe Software

Co to jest plik FMI?

Plik używany przez FME Desktop, system informacji geograficznej ETL (ekstrakt, transformacja, obciążenie). Zawiera zmienne i instrukcje używane podczas programowo manipulowania danymi GIS. Służy jako biblioteka wielokrotnego użytku.

Jak otworzyć plik FMI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FMI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FMI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FMI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FMI

Inne problemy z plikiem FMI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FMI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FMI:

  • plik FMI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FMI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FMI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik