• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FME

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FME. Jeżeli chcesz otworzyć plik FME, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FME

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FME Mapping Format Safe Software

Co to jest plik FME?

Plik mapowania przestrzennego utworzony przez FME Workbench, program do tłumaczenia danych wizualnych dołączony do FME Desktop. Przechowywany w prostym tekście i zawiera "funkcje" i "fabryki", które manipulują danymi przestrzennymi między różnymi formatami.

Aplikacja FME Workbench natywnie zapisuje projekty jako pliki .FMW. Można jednak zapisać plik w formacie tekstowym FME, wybierając Plik i rarr. Zapisz jako ... I wybierając "FME Mapping File" z listy rozwijanej.

Pliki FME można uruchamiać za pośrednictwem FME Universal Translator, który jest również dołączony do FME Desktop.

Jak otworzyć plik FME?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FME jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FME z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FME którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FME

Inne problemy z plikiem FME

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FME nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FME:

  • plik FME którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FME z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FME nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik