• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FM5

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FM5. Jeżeli chcesz otworzyć plik FM5, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FM5

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FileMaker 5 Database Format FileMaker

Co to jest plik FM5?

Baza danych utworzona przez FileMaker 5, wieloplatformowy program do zarządzania bazami danych. Może zawierać kilka tabel, każdy z wieloma polami.

FileMaker 5 był pierwszym poważnym wydaniem FileMaker z FileMaker, Inc. Program został opracowany wcześniej przez Claris Corporation. FileMaker, Inc. Jest w całości własnością firmy Apple, Inc.

Jak otworzyć plik FM5?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FM5 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FM5 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FM5 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FM5

Inne problemy z plikiem FM5

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FM5 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FM5:

  • plik FM5 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FM5 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FM5 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik