• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FM. Jeżeli chcesz otworzyć plik FM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FileMaker Pro Database Format Adobe Systems

Co to jest plik FM?

Publikowanie lub dokument tworzenia strony utworzony za pomocą programu Adobe FrameMaker. Używa XML do tworzenia struktury dokumentu. Framemaker może być używany do publikowania dokumentów do drukowania lub sieci. Jest dostępny tylko na platformach Windows i Unix.

Dokumenty ramek obsługują tekst, grafikę rastrową i grafikę wektorową, w tym obrazy .SVG. Strony mogą być zapisywane jako pliki .PDF dla lepszej zgodności z innymi systemami.

Jak otworzyć plik FM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FM

Inne problemy z plikiem FM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FM:

  • plik FM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku FM
FM do EDD