• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FLO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FLO. Jeżeli chcesz otworzyć plik FLO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FLO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Micrografx FlowCharter Flowchart Format iGrafx

Co to jest plik FLO?

Schemat blokowy utworzony za pomocą programu Micrografx FlowCharter w wersji 7. Może zawierać mapy, diagramy, wykresy i arkusze kalkulacyjne. Służy do analizy i modelowania procesów. Zaprojektowany, aby pomóc organizacjom modelować i usprawniać procesy biznesowe.

Micrografx jest teraz iGrafx. IGrafx FlowCharter może nadal otwierać pliki FLO.

Jak otworzyć plik FLO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FLO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FLO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FLO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FLO

Inne problemy z plikiem FLO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FLO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FLO:

  • plik FLO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FLO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FLO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik