• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FLKB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FLKB. Jeżeli chcesz otworzyć plik FLKB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FLKB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Folder Lock Encrypted Folder Format NewSoftwares

Co to jest plik FLKB?

Szyfrowane archiwum lub "szafka", utworzone przez Folder Lock, aplikację służącą do ochrony poufnych plików. Zawiera kolekcję plików, które można otworzyć tylko przy użyciu hasła blokującego. Używa formatowania systemu plików NTFS i obsługuje nieograniczone rozmiary plików. Służy do tworzenia kopii zapasowych dokumentów osobistych i innych ważnych plików.

Pliki FLKB są określane jako podstawowe szafki. Folder Lock obsługuje także przenośne szafki (rozszerzenie .FLKA), które mają limit rozmiaru pliku 4 GB. Chociaż Portable Lockers można utworzyć za pomocĘ ... usługi backupowej NewSoftware, Basic Lockers nie może.

Pliki FLKB i FLKA zostały wprowadzone do wersji Folder Locker w wersji 7. Poprzednie wersje oprogramowania używają plików FLK dla szafek.

Jak otworzyć plik FLKB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FLKB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FLKB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FLKB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FLKB

Inne problemy z plikiem FLKB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FLKB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FLKB:

  • plik FLKB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FLKB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FLKB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik