• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FLK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FLK. Jeżeli chcesz otworzyć plik FLK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FLK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Folder Lock Encrypted Format NewSoftwares

Co to jest plik FLK?

Szyfrowany plik "szafki" utworzony przez Folder Lock, program służący do ochrony plików i folderów. Przechowuje kolekcję plików i folderów, które są szyfrowane przez oprogramowanie i chronione hasłem za pomocą hasła dostarczonego przez użytkownika. Chronione za pomocą 256-bitowego szyfrowania AES.

Pliki FLK są używane do ochrony informacji na dyskach twardych i dyskach USB. Nie mogą być usuwane z komputerów z zainstalowaną funkcją Folder Lock. Dodatkowo mogą być odblokowane i otwierane tylko przy użyciu odpowiedniego hasła.

Jak otworzyć plik FLK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FLK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FLK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FLK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FLK

Inne problemy z plikiem FLK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FLK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FLK:

  • plik FLK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FLK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FLK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik