• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FLIPCHART

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FLIPCHART. Jeżeli chcesz otworzyć plik FLIPCHART, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FLIPCHART

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ActivInspire Flipchart Format Promethean

Co to jest plik FLIPCHART?

Plik FLIPCHART to prezentacja utworzona przy użyciu programu ActivInspire, edukacyjnej aplikacji edukacyjnej. Zawiera elementy planu lekcji, takie jak zasady arytmetyczne i ćwiczenia rozwiązywania problemów. Pliki FLIPCHART przechowują różne typy lekcji, w tym puzzle zdań, lekcje matematyczne, wielofunkcyjne problemy z słowami dodatkowymi oraz szablony gier Jeopardy.

Pliki FLIPCHART są zwykle używane przez nauczycieli do przechowywania interaktywnych prezentacji dla studentów. Nauczyciele wykorzystują program ActivInspire do tworzenia lekcji, a następnie prezentują je interaktywnym, elektronicznym tablicom, takim jak ActivBoard Touch, który oferuje funkcje multitouch i powierzchnię suchą.

Jeśli nie masz sprzętu prezentacyjnego do prezentowania plików FLIPCHART, program ActivInspire umożliwia eksport plików FLIPCHART do bardziej popularnych formatów, takich jak .PPT, .DOC, .PDF, .HTML lub .SWF. W tym celu wybierz Flipchart & rarr. Eksportuj, a następnie wybierz format, który ma zostać wyeksportowany do pliku FLIPCHART.

Flipcharty mogą być zapisywane z rozszerzeniem .FLP, które obsługuje również ActivInspire.

Jak otworzyć plik FLIPCHART?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FLIPCHART jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FLIPCHART z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FLIPCHART którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FLIPCHART

Inne problemy z plikiem FLIPCHART

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FLIPCHART nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FLIPCHART:

  • plik FLIPCHART którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FLIPCHART z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FLIPCHART nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik