• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FLIC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FLIC. Jeżeli chcesz otworzyć plik FLIC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FLIC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Autodesk Animator Animation N/A

Co to jest plik FLIC?

Plik FLIC to film lub animacja stworzony przez oprogramowanie animacyjne Autodesk, takie jak Animator Pro. Zawiera wiele ramek z każdą ramką składającą się z obrazu i innych danych, takich jak palety i etykiety. Pliki FLIC są podobne do plików .FLI, ale nie tak popularne.

Format FLIC oferuje bezstratną kompresję w celu zmniejszenia rozmiaru pliku animacyjnego przy zachowaniu oryginalnej jakości. Format FLIC został zastąpiony przez podobny format, który używa rozszerzenia .FLC. Gracze FLIC mogą zazwyczaj odtwarzać pliki FLI i FLC.

Jak otworzyć plik FLIC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FLIC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FLIC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FLIC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FLIC

Inne problemy z plikiem FLIC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FLIC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FLIC:

  • plik FLIC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FLIC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FLIC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik