• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FLI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FLI. Jeżeli chcesz otworzyć plik FLI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FLI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Autodesk Animator FLIC Animation Old Format Autodesk

Co to jest plik FLI?

Film lub animacja utworzona przez oprogramowanie animacyjne Autodesk, takie jak Animator Pro. Używa bezstratnego kompresji, co zmniejsza rozmiar pliku, ale zachowuje oryginalną jakość.

Format FLI został zastąpiony podobnym formatem, który używa rozszerzenia .FLC. Gracze FLIC mogą zazwyczaj odtwarzać pliki FLI i FLC.

Jak otworzyć plik FLI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FLI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FLI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FLI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FLI

Inne problemy z plikiem FLI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FLI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FLI:

  • plik FLI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FLI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FLI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik