• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FLF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FLF. Jeżeli chcesz otworzyć plik FLF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FLF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Dynamics NAV License Format Microsoft

Co to jest plik FLF?

Plik licencji używany do autoryzacji korzystania z systemu Microsoft Dynamics NAV. Zawiera informacje dotyczące rejestracji i uprawnień. Zazwyczaj nazwany "fin.Flf" i może być wymagane do używania baz danych NAV z programem SQL Server i innymi programami.

System Microsoft Dynamics NAV był poprzednio nazwany Microsoft Navision.

Jak otworzyć plik FLF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FLF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FLF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FLF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FLF

Inne problemy z plikiem FLF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FLF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FLF:

  • plik FLF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FLF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FLF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik