• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FLD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FLD. Jeżeli chcesz otworzyć plik FLD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FLD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
YSFLIGHT Field Format YSFLIGHT.com

Co to jest plik FLD?

Plik używany przez YSFLIGHT, gra symulacji lotu. Zapisuje układ dla lotniska i może obejmować paski do lądowania, wieże, drogi kołowania i inne cechy lotniska. Zapisuje również odniesienie do pliku danych terenu. Służy do przechowywania danych mapy gry.

Niestandardowe pliki FLD mogą zostać utworzone przy użyciu edytora Scenery YSFLIGHT.

Jak otworzyć plik FLD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FLD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FLD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FLD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FLD

Inne problemy z plikiem FLD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FLD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FLD:

  • plik FLD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FLD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FLD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik