• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FLC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FLC. Jeżeli chcesz otworzyć plik FLC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FLC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AutoDesk FLIC Format Autodesk

Co to jest plik FLC?

Plik animacji oparty na formacie .FLI, ale obsługuje większe filmy i inne dodatkowe funkcje. Zawiera film utworzony przez oprogramowanie animacyjne Autodesk, takie jak Animator Pro. Obrazy używane w animacji są kompresowane przy użyciu kompresji RLE, aby zmniejszyć rozmiar pliku.

Jak otworzyć plik FLC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FLC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FLC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FLC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FLC

Inne problemy z plikiem FLC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FLC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FLC:

  • plik FLC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FLC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FLC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik