• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FLB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FLB. Jeżeli chcesz otworzyć plik FLB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FLB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FileMaker Pro Label Format FileMaker

Co to jest plik FLB?

Plik używany przez FileMaker Pro, desktopową aplikację bazy danych. Zapisane przy użyciu formatowania XML i zawiera wymiary układu etykiety. Często używane do drukowania naklejek adresowych. Może być zapełniony rekordami bazy danych FileMaker.

Instalacja FileMaker zawiera kilka standardowych układów etykiet, takich jak układy Avery i DYMO. Pliki znajdują się w katalogu / Extensions / Labels / w katalogu FileMaker.

Jak otworzyć plik FLB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FLB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FLB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FLB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FLB

Inne problemy z plikiem FLB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FLB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FLB:

  • plik FLB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FLB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FLB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik