• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FILE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FILE. Jeżeli chcesz otworzyć plik FILE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FILE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Generic Windows Format N/A

Co to jest plik FILE?

Plik to ogólne rozszerzenie pliku, które może być dołączone do pliku systemu Windows, który nie ma rozszerzenia. Jest to nieznany typ pliku i żaden program skojarzony z nim nie zostanie automatycznie otwarty.

Ponieważ plik ma rozszerzenie ogólne, możesz spróbować otworzyć plik ".File", przeciągając go do aplikacji, które Twoim zdaniem mogą go otworzyć. Jeśli plik jest sformatowany jako plik tekstowy, można przynajmniej wyświetlić zawartość pliku, otwierając go w edytorze tekstu.

Jak otworzyć plik FILE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FILE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FILE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FILE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FILE

Inne problemy z plikiem FILE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FILE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FILE:

  • plik FILE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FILE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FILE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik