• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FIL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FIL. Jeżeli chcesz otworzyć plik FIL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FIL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
File List dataBased Intelligence

Co to jest plik FIL?

Lista obiektów bazy danych przechowywanych w bazie danych. Utworzone przez wczesne wersje dBASE oraz ACL dla systemu Windows. Podobny do pliku .STR, który definiuje strukturę bazy danych dBASE.

Jak otworzyć plik FIL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FIL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FIL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FIL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FIL

Inne problemy z plikiem FIL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FIL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FIL:

  • plik FIL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FIL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FIL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik