• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FIC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FIC. Jeżeli chcesz otworzyć plik FIC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FIC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WINDEV Hyper File Database PC SOFT

Co to jest plik FIC?

Relacyjny format bazy danych używany przez program WinDev Windows i oprogramowanie do projektowania urządzeń mobilnych. Zapewnia relacyjną bazę danych i może to być baza danych HyperFileSQL Mobile lub baza danych HyperFileSQL Client / Server. Służy do przechowywania danych strukturalnych dla aplikacji WinDev.

Jak otworzyć plik FIC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FIC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FIC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FIC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FIC

Inne problemy z plikiem FIC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FIC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FIC:

  • plik FIC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FIC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FIC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik