• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FHD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FHD. Jeżeli chcesz otworzyć plik FHD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FHD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe FreeHand Vector Drawing Format Adobe Systems

Co to jest plik FHD?

Wektorowy rysunek utworzony przez program FreeHand, program służący do tworzenia ilustracji i układów stron. Zawiera linie i kształty, zwane również ścieżkami, do tworzenia rysunków. Może przechowywać proste kształty lub złożone rysunki, które wykorzystują trójwymiarowe efekty. Używane do tworzenia skryptów i wielu dokumentów.

W 2005 r. Firma Adobe przejęła Macromedia, twórców FreeHand. Adobe zaprzestało tworzenia aplikacji FreeHand i obecnie oferuje oprogramowanie Adobe Illustrator do ilustracji wektorowych.

Jak otworzyć plik FHD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FHD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FHD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FHD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FHD

Inne problemy z plikiem FHD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FHD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FHD:

  • plik FHD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FHD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FHD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik