• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FHC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FHC. Jeżeli chcesz otworzyć plik FHC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FHC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Canute - FHC Data Format Canute

Co to jest plik FHC?

Format danych używany przez FHC (Full Hydraulic Calculation), program do zarządzania systemami tryskaczowymi. Zawiera listę rur, głowic, węzłów i danych projektu, które tworzą sieć hydrauliczną. Pozwala FHC obliczyć sieć.

Jak otworzyć plik FHC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FHC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FHC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FHC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FHC

Inne problemy z plikiem FHC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FHC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FHC:

  • plik FHC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FHC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FHC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik