• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FH. Jeżeli chcesz otworzyć plik FH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Symantec Backup Exec Format Symantec

Co to jest plik FH?

Plik kopii zapasowej "historii plików" utworzony przez Backup Exec, aplikację do tworzenia kopii zapasowych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Zapisuje dane kopii zapasowej dla fizycznego lub wirtualnego systemu komputerowego. Zapisano w ramach "katalogu", który jest zbiorem plików utworzonych w określonym czasie.

Pliki FH służą do przywracania systemu plików w danych utraconych lub uszkodzonych. Są zapisywane razem z innymi typami plików, które razem tworzą kopię zapasową.

Jak otworzyć plik FH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FH

Inne problemy z plikiem FH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FH:

  • plik FH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik