• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FGL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FGL. Jeżeli chcesz otworzyć plik FGL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FGL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Fifth Generation Language (5GL) Source Code Format Fifth Generation Systems

Co to jest plik FGL?

Plik kodu źródłowego napisany w języku piątej generacji, znany także jako Open5g. Zaprojektowany jako język programowania open-source do tworzenia aplikacji internetowych, ale może być również używany do tworzenia autonomicznych programów.

Dodatkowe informacje o Open5g można znaleźć na stronie Open5g.

Jak otworzyć plik FGL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FGL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FGL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FGL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FGL

Inne problemy z plikiem FGL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FGL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FGL:

  • plik FGL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FGL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FGL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik