• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FG. Jeżeli chcesz otworzyć plik FG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FaceGen Project Format Singular Inversions

Co to jest plik FG?

Plik projektu stworzony przez FaceGen, program służący do tworzenia ludzkich twarzy 3D. Przechowuje wszystkie ustawienia funkcji twarzy, kąty widzenia i morphs, które są wyrazami takimi jak strach, gniew i obrzydzenie. Często używany do przechowywania gier wideo.

Pliki FG mogą być eksportowane do wielu różnych formatów 3D, w tym formatów 3D Studio, Lightwave, Maya, Softimage, .VRML, Wavefront .OBJ i .STL.

Jak otworzyć plik FG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FG

Inne problemy z plikiem FG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FG:

  • plik FG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik