• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FFS_GUI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FFS_GUI. Jeżeli chcesz otworzyć plik FFS_GUI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FFS_GUI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FreeFileSync Configuration SourceForge.net

Jak otworzyć plik FFS_GUI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FFS_GUI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FFS_GUI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FFS_GUI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FFS_GUI

Inne problemy z plikiem FFS_GUI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FFS_GUI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FFS_GUI:

  • plik FFS_GUI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FFS_GUI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FFS_GUI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik