• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FFS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FFS. Jeżeli chcesz otworzyć plik FFS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FFS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FME Desktop Feature Store Format Safe Software

Co to jest plik FFS?

Plik danych utworzony przez FME Desktop, aplikację służącą do manipulowania i konwertowania danych przestrzennych. Zawiera "funkcje", które są zbiorami danych przestrzennych i obiektami przechowywanymi w neutralnej reprezentacji formatu FME Desktop.

Pliki FFS są przydatne do zapisywania danych w macierzystym formacie aplikacji, dzięki czemu można je konwertować na wiele różnych sposobów.

Jak otworzyć plik FFS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FFS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FFS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FFS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FFS

Inne problemy z plikiem FFS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FFS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FFS:

  • plik FFS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FFS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FFS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik