• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FFINDEX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FFINDEX. Jeżeli chcesz otworzyć plik FFINDEX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FFINDEX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FFmpegSource2 Media Index N/A

Co to jest plik FFINDEX?

Indeks stanowisk klatek kluczowych / próbek utworzonych przez FFmpegSource2, biblioteka owijki dla FFmpeg. Zawiera dane używane do wyszukiwania nośników podczas odtwarzania. Utworzone, gdy pliki audio lub wideo są otwierane, jeśli indeks nie istnieje. Mogą być również ręcznie tworzone za pomocą funkcji FFindex.

FFmpegSource2 tworzy pliki FFINDEX domyślnie, gdy pliki multimedialne są indeksowane. Domyślne zachowanie można wyłączyć, jeśli pliki te nie mają być tworzone.

FFmpegSource2 jest także dostępny jako wtyczka do programu Avisynth i tworzy pliki FFINDEX w ten sam sposób.

[Nazwa pliku źródłowego] .Ffindex - nazwa domyślna FFmpegSource2 udostępnia pliki indeksu.

Jak otworzyć plik FFINDEX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FFINDEX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FFINDEX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FFINDEX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FFINDEX

Inne problemy z plikiem FFINDEX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FFINDEX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FFINDEX:

  • plik FFINDEX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FFINDEX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FFINDEX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik