• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FFIL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FFIL. Jeżeli chcesz otworzyć plik FFIL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FFIL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mac OS X Data Fork Suitcase Format Apple

Co to jest plik FFIL?

Kolekcja czcionek używanych przez system Mac OS X. Przechowywanie w formacie "walizka" niż może zawierać wiele czcionek bitmapowych lub czcionek TrueType. Powinny być przechowywane w folderze System Fonts lub User Fonts.

Pliki walizki czcionek systemu Mac OS X korzystają z "FFIL" jako kodu informacyjnego typu pliku. Niektóre pliki FFIL mogą mieć inne rozszerzenia plików, takie jak .DFONT.

Jak otworzyć plik FFIL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FFIL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FFIL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FFIL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FFIL

Inne problemy z plikiem FFIL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FFIL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FFIL:

  • plik FFIL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FFIL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FFIL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik