• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FFA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FFA. Jeżeli chcesz otworzyć plik FFA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FFA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Find Fast Indexer Status Format Microsoft

Co to jest plik FFA?

Utrzymuje śledzenie stanu Microsoft Find Fast. Wygenerowane przez narzędzie Find Fast Indexer, używane przez programy Microsoft Office i Outlook.

Zazwyczaj nazwana "Ffastun.Ffa" i znajduje się w głównym katalogu dysku twardego, który został zaindeksowany.

Jak otworzyć plik FFA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FFA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FFA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FFA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FFA

Inne problemy z plikiem FFA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FFA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FFA:

  • plik FFA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FFA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FFA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik