• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FEV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FEV. Jeżeli chcesz otworzyć plik FEV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FEV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FMOD Audio Settings Format Firelight Technologies

Co to jest plik FEV?

Plik zdarzeń audio utworzony przez FMOD, narzędzie do projektowania dźwięku używane do tworzenia dźwięków gry. Zapisz zdarzenia audio takie jak ślady, pożar broni lub otaczający hałas. Zbudowany z projektu FMOD (plik .FDP) i jest używany przez środowisko wykonawcze do uruchamiania dźwięków.

Pliki FEV zawierają metadane dotyczące projektowania dźwięku, które umożliwiają kodowi programu gry wywołanie dźwięków gry. W momencie tworzenia projektu tworzony jest oddzielny bank FMOD Sound. (Plik .SBB), który zawiera dane audio. Te dwa pliki są ostatecznym projektem FMOD i dlatego są często postrzegane jako pakiety z plikami instalacyjnymi gry.

Pliki FEV można otwierać i odtwarzać za pomocą programu FMOD Event Player, programu dołączonego do programu FMOD Designer.

Jak otworzyć plik FEV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FEV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FEV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FEV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FEV

Inne problemy z plikiem FEV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FEV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FEV:

  • plik FEV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FEV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FEV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik