• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FEEDBACK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FEEDBACK. Jeżeli chcesz otworzyć plik FEEDBACK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FEEDBACK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Expression SketchFlow Feedback Format Microsoft

Co to jest plik FEEDBACK?

Plik utworzony przez Microsoft Expression SketchFlow, program służący do projektowania mediów i aplikacji internetowych. Zawiera sprzężenie zwrotne dla projektu przechowywanego w pliku .FLOW. Może zawierać znaczniki redline i komentarze. Wykorzystywane przez recenzentów do zgłaszania uwag do zespołu projektantów.

Pliki FEEDBACK mogą być importowane do projektu Expression SketchFlow, aby projektanci aplikacji mogli przeglądać informacje zwrotne.

Jak otworzyć plik FEEDBACK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FEEDBACK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FEEDBACK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FEEDBACK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FEEDBACK

Inne problemy z plikiem FEEDBACK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FEEDBACK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FEEDBACK:

  • plik FEEDBACK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FEEDBACK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FEEDBACK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik