• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FDXT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FDXT. Jeżeli chcesz otworzyć plik FDXT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FDXT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Final Draft 8 Template Format Final Draft

Co to jest plik FDXT?

Szablon dokumentu utworzony przez Final Draft, program służący do tworzenia scenariuszy odtwarzania telewizji, filmu i scen. Zapisuje układ i formatowanie informacji dla skryptu. Umożliwia autorom pisanie wielu dokumentów .FDX przy użyciu tego samego formatu podstawowego.

Rozszerzenie FDXT zostało wprowadzone do wersji Final Draft 8. Wersje 5-7 Final Draft używają rozszerzenia .FDT.

Jak otworzyć plik FDXT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FDXT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FDXT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FDXT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FDXT

Inne problemy z plikiem FDXT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FDXT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FDXT:

  • plik FDXT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FDXT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FDXT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik