• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FDR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FDR. Jeżeli chcesz otworzyć plik FDR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FDR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Final Draft Document Format Final Draft

Co to jest plik FDR?

Film, telewizor lub skrypt odtwarzania utworzony za pomocą oprogramowania do scenariuszy Final Draft. Służy do pisania scenariuszy filmu, epizodów telewizyjnych i scenicznych.

Pliki FDR zostały wykorzystane w wersji ostatecznej wersji 5-7. Wersja 8 używa rozszerzenia .FDX dla dokumentów.

Jak otworzyć plik FDR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FDR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FDR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FDR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FDR

Inne problemy z plikiem FDR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FDR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FDR:

  • plik FDR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FDR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FDR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik