• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FDP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FDP. Jeżeli chcesz otworzyć plik FDP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FDP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FMOD Designer Project Format Firelight Technologies

Co to jest plik FDP?

Plik projektu stworzony przez FMOD, narzędzie do projektowania dźwięku używane do tworzenia dźwięków gry. Zapisuje projekt dla zdarzeń audio, które to dźwięki (iE, ślady, wybuchy i dźwięki otoczenia), które można wywołać w kodzie programu gry. Pozwala na uruchamianie i dostosowywanie dźwięków programowych podczas gry, co tworzy bardziej immersywne środowisko rozgrywki.

Projekt FMOD jest wbudowany w plik FMOD Events (.FEV) i plik FMOD Sound Bank (.FSB). Te dwa pliki są używane przez środowisko wykonawcze do uruchamiania i odtwarzania zdarzeń audio.

Jak otworzyć plik FDP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FDP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FDP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FDP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FDP

Inne problemy z plikiem FDP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FDP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FDP:

  • plik FDP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FDP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FDP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik