• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FDM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FDM. Jeżeli chcesz otworzyć plik FDM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FDM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Exchange Server Form Message Format Microsoft

Co to jest plik FDM?

Forma elektroniczna utworzona przy użyciu programu Microsoft Exchange Forms Designer, aplikacji do tworzenia formularzy. Zawiera pola wejściowe, które mogą być wypełniane przez użytkowników. Mogą być rozpowszechniane wśród wielu użytkowników za pośrednictwem serwera Microsoft Exchange Server.

Aby utworzyć plik FDM, najpierw wybierz Opcje & rarr. Przybory. Następnie kliknij kartę "Microsoft Exchange Server" i naciśnij przycisk "Zarządzaj formularzami". Wybierz formularz z listy i kliknij przycisk "Zapisz jako ..." Pozwala to zapisać plik FDM.

Aby zainstalować plik FDM, otwórz to samo okno "Zarządzaj formularzami" i kliknij "Zainstaluj". Następnie przejdź do pliku FDM, który chcesz zainstalować, i kliknij przycisk "OK".

Jak otworzyć plik FDM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FDM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FDM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FDM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FDM

Inne problemy z plikiem FDM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FDM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FDM:

  • plik FDM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FDM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FDM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik