• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FDF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FDF. Jeżeli chcesz otworzyć plik FDF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FDF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Acrobat Portable Document Input Form Adobe Systems

Co to jest plik FDF?

Format pliku tekstowego używany do eksportowania danych z pól formularza .PDF. Zazwyczaj mniejsze od plików PDF, ponieważ zawierają tylko dane pola formularza, a nie całą formę. Można utworzyć w programie Acrobat, wybierając Advanced & rarr.Forms & rarr.Export Forms Data z paska menu.

Pliki FDF są powszechnie przetwarzane na serwerach internetowych za pomocą skryptów .CGI.

Jak otworzyć plik FDF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FDF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FDF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FDF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FDF

Inne problemy z plikiem FDF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FDF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FDF:

  • plik FDF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FDF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FDF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik