• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FDD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FDD. Jeżeli chcesz otworzyć plik FDD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FDD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Parallels Virtual Machine Floppy Disk Drive Image Parallels

Co to jest plik FDD?

Plik używany przez program Parallels Desktop - program służący do uruchamiania systemu Windows na komputerach Mac. Zawiera obraz dyskietek, który umożliwia użytkownikom ładowanie wirtualnych dyskietek bez faktycznego napędu dyskietek.

Pliki FDD są ładowane przez maszynę wirtualną Parallels Desktop (VM) i są traktowane tak samo, jak fizyczne dyskietki.

Jak otworzyć plik FDD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FDD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FDD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FDD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FDD

Inne problemy z plikiem FDD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FDD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FDD:

  • plik FDD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FDD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FDD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik