• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FDA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FDA. Jeżeli chcesz otworzyć plik FDA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FDA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Warhammer 40,000 Audio Format Relic Entertainment

Co to jest plik FDA?

Plik dźwiękowy używany przez WarHammer 40 000: Dawn of War (DoW), gra strategiczna w czasie rzeczywistym. Może zawierać efekt dźwiękowy lub muzykę w tle, która jest grana podczas gry. Zapisane w plikach .SGA, które są archiwami gry używanymi w DoW.

Pliki FDA mogą być konwertowane na pliki .AIFC za pomocą fda2aifc.Exe.

Jak otworzyć plik FDA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FDA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FDA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FDA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FDA

Inne problemy z plikiem FDA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FDA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FDA:

  • plik FDA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FDA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FDA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik