• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FD. Jeżeli chcesz otworzyć plik FD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DataFlex Field Offsets For Compiler N/A

Co to jest plik FD?

Plik używany przez LaTeX, system składu używany do tworzenia sformatowanych dokumentów. Zawiera deklarację czcionki, która odwzorowuje właściwości czcionek LaTeX na specyfikacje czcionek TeX. Używane do opisywania, w jaki sposób atrybuty czcionki LaTeX są tłumaczone na czcionki TeX.

Pliki FD są przechowywane w formacie zwykłego tekstu i zawierają polecenia, które zadeklarują rodziny czcionek, pliki dostawcy czcionek i kodowanie czcionek.

Jak otworzyć plik FD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FD

Inne problemy z plikiem FD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FD:

  • plik FD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik