• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FCT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FCT. Jeżeli chcesz otworzyć plik FCT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FCT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FolderClone Task List Format Salty Brine Software

Co to jest plik FCT?

Plik utworzony przez FolderClone, program służący do tworzenia kopii zapasowych, synchronizacji i replikacji plików. Zapisuje listę zadań związanych z synchronizacją lub replikacją, z których każdy może działać ręcznie lub zgodnie z harmonogramem.

Pliki FCT umożliwiają zapisywanie różnych zestawów zadań synchronizacji. Na przykład jedna lista zadań może tworzyć kopie zapasowe na zewnętrznym dysku USB, podczas gdy inny kopiuje zestaw plików do lokalizacji kopii zapasowej na lokalnym dysku twardym.

Pliki FCT zapisują opcje zadania w formacie zwykłego tekstu i można je przeglądać za pomocą dowolnego edytora tekstu.

Jak otworzyć plik FCT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FCT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FCT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FCT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FCT

Inne problemy z plikiem FCT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FCT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FCT:

  • plik FCT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FCT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FCT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik