• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FCM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FCM. Jeżeli chcesz otworzyć plik FCM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FCM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FCraft World Format fCraft

Co to jest plik FCM?

Plik utworzony przez fCraft, program serwera innego producenta, który obsługuje wieloosobowe światy w grze Minecraft Classic. Zapisuje mapę reprezentującą świat 3D, na którym prowadzą gracze. Hostowany przez serwer i zapisany w katalogu map na serwerze.

Format FCM jest także podstawowym formatem stosowanym przez firmę Spacecraft, innym serwerze Minecraft Classic innych firm.

Jak otworzyć plik FCM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FCM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FCM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FCM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FCM

Inne problemy z plikiem FCM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FCM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FCM:

  • plik FCM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FCM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FCM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik